letsdeal
Fjern søk
Se favoritter
Sugaring voks - brasiliansk, armhuler, bikinilinje og legger hos JKB DesignSugaring voks - brasiliansk, armhuler, bikinilinje og legger hos JKB Design (1 av 2)

Sugaring voks - brasiliansk, armhuler, bikinilinje og legger hos JKB Design

399 kr
750 kr
Kjøpte
2
Spar
47%
Legg til deal i favoritter

Få myk og glatt hud med sugaring – en naturlig hårfjerningsmetode med sukker, vann og sitron. Skånsom mot sensitiv hud og egnet for både kropp og ansikt. Uten varme og med mindre irritasjon gir den et silkemykt resultat som varer i 3–4 uker.

Brasiliansk voksing
399 kr
750 kr
Bikinilinje + armhuler + legger
499 kr
950 kr
Brasiliansk + armhuler + legger
599 kr
1 100 kr

Høydepunkter

  • Naturlige ingredienser
  • Skånsom mot huden
  • Fjerner hår ved roten
  • Glatt hud i opptil 3–4 uker, avhengig av hårvekst og område
  • Gratis parkering
  • Velg mellom flere områder
  • Koselige lokaler
  • Utdannet frisør og hudterapeut med omfattende erfaring
  • Bedøvelse kan kjøpes direkte i salongen om ønskelig
  • Du vet vel at du kan se alle dine deals på smartphonen? Last ned Let's deal for iPhone og Android

Vilkår

  • Dealen er gyldig i 90 dager fra kjøp
  • Booking gjøres online -oppgi din Let’s deal-kode når du booker
  • Ta med din Let's deal-kupong i app ved oppmøte
  • Dealer som ikke brukes grunnet for sen booking, sykdom, manglende oppmøte, avbestilling eller flytting mindre enn 24 timer før bestilt time, refunderes ikke

Mer om dealen

Fakta om Sugaring (sukkervoks)

Sugaring er en hårfjerningsmetode som benytter en naturlig sukkermasse laget av sukker, vann og sitron. Behandlingen brukes til å fjerne uønsket hår på kropp og ansikt, og har vært brukt i ulike kulturer i lang tid.

Sugaring-massen påføres huden og fjernes i hårets naturlige vekstretning. Dette kan bidra til at hår fjernes mer skånsomt sammenlignet med enkelte andre metoder. Behandlingen kan oppleves som mindre irriterende for huden, særlig for personer med sensitiv hud.

Sugaring utføres uten høy varme, og massen er vanligvis kroppstemperert. Den kan brukes på områder som ben, armer, ansikt, rygg og intimområder. Resultatet er glatt hud, og ny hårvekst kan variere avhengig av hårtype og område – vanligvis etter 3–4 uker.

Huden kan oppleves som rød eller sensitiv rett etter behandlingen, men dette er vanligvis forbigående. Sugaring er en kosmetisk behandling og ikke medisinsk. Resultat og opplevelse varierer fra person til person.

JKB Design

Velkommen til mitt hjemmestudio med egen inngang, hvor vi tilbyr skånsomme behandlinger som fremhever din naturlige skjønnhet. Som utdannet frisør og hudterapeut med omfattende erfaring, er jeg her for å gi deg enfantastisk opplevelse. La oss sammen finne den ideelle løsningen for deg og ditt ønske!

Selges av

J BØRELV DESIGN
Organisasjonsnummer: 935403367
1. Strøm terrasse 26
3046 Drammen
Etter avtale.
90065684Ring